O naší dílně

DSC_3120a DSC_3290a DSC_3137a

Výrobky dílny V růžovém sadu vyrábíme s úctou k řemeslu, s vtipem, s lidmi s mentálním postižením, s radostí, s autismem, s kreativitou a originalitou. O úspěchu nerozhoduje IQ, ale touha, vytrvalost a příležitost. Dřevěné hračky mají dvě duše. Jedna se zrodila ve stromu a druhou do nich vložili naši lidé svýma rukama a když je vezmete do svých, tak se s nimi potkáte.

Ze současných dvaceti pracovníků „Růžových sadistů“ jen kvarteto nemá na své zvláštnosti úřední doklad. 

S lidmi s mentálním postižením jsem se poprvé setkal v roce 1992, kdy jsem z mladické nerozvážnosti přijal místo v jednom stacionáři. V roce 2003 jsme založili samostatnou dílnu, své produkty začali prodávat a lidi za práci odměňovat.

Budoucnost naší dílny stojí na pevných základech mnohaleté práce, zkušenosti, zdravého rozumu a víře ve smysluplnost díla.

 

                                                                                                                            Vladimír Procházka                                                                                                                                                                            ředitel           

                                                                                                                            DSC_3336b           

 


Chcete se o nás dozvědět více? Podívejte se také na naše internetové stránky: www.vruzovemsadu.cz nebo shlédněte video o naší dílně:

3a kopie